Malování a lakování - Praha a okolí

Malování a lakování - Praha a okolí

Odbornost, rychlost, kvalita, čistota - to je malování pokojů a dalších objektů od firmy Dodavatelský servis s.r.o.

Malování pokojů

Zajišťujeme malování pokojů a jiných prostor jak pro nemocniční, školské, administrativní, průmyslové a obchodní objekty, tak pro domácnosti, kanceláře nebo bytové domy.

Před zahájením malířských prací vše v malovaném prostoru zakryjeme a olepíme folií za účelem dosažení minimálního znečištění při malování. Na přání zákazníka provedeme před malováním pokojů i přesun nábytku a jeho opětovné nastěhování a to s maximální opatrností, aby jednotlivé části nábytku nebo vybavení (např. laboratorní vybavení) nebyly poškozeny.

Používáme výrobky pro malování pokojů a dalších prostor od renomovaných výrobců s ohledem na individuální potřebu a požadavky zákazníka.

Veškeré malířské práce provádíme vlastními odborně vyškolenými zaměstnanci - malíři - s dlouholetou zkušeností v oboru malování.

Samozřejmostí je i možnost provedení ostatních návazných prací, zejména úklidu.

Fotky prací - Malování pokojů
Facebook

Malování - služby

Jsme odborníci na následující služby: malování a lakování, malířské a lakýrnické práce, malování pokojů, malování bytů a malování zdí. Doménou firmy je špičková ochrana všech zařízeních, nábytku, apod. proti kontaminaci barvou a samozřejmostí je následný perfektní úklid. Odborní pracovníci Dodavatelského servisu, s.r.o. v oboru malování a lakování Vám dodávají služby již od roku 1992.

Malování pokojů

Malování nebo lakování je povrchová úprava, která zajišťuje jak estetické, tak funkční vlastnosti povrchu - malby nebo laku.

Ceník malířských a lakýrnických prací


Kontaktujte nás

Pomocí tohoto formuláře nám můžete zanechat nějaký vzkaz, případně nás můžete kontaktovat přímo.

jméno

url

kontakt

datum

vzkaz

text

Další naše služby

Podlahářské práce, Úklidové práce, Správa nemovitostí