Dodavatelský servis s.r.o. - pokládka podlah, malování, lakování, úklid, správa nemovitostí

Dodávka a pokládka podlah - Praha a okolí

Dodávka a pokládka podlah - Praha a okolí

Jsme odborníci na následující služby spojené s podlahami: dodávka a pokládka podlah, podlahové krytiny, podlahy pvc v obytných, kancelářských, školských nebo obchodních prostorách.


Malování a lakování - Praha a okolí

Malování a lakování - Praha a okolí

Jsme odborníci na následující služby: malování a lakování, malířské a lakýrnické práce, malování pokojů, malování bytů a malování zdí. V rámci malování a lakování Dodavatelský servis s.r.o. nabízí malířské práce od základních maleb po špičkové malby pro nemocniční, školské, administrativní, průmyslové a obchodní objekty, pro domácnosti, kanceláře a bytové domy.


Úklid - Praha a okolí

Úklid - Praha a okolí

Nabízíme komplexní úklidové práce a pravidelný úklid včetně zajištění hygienického servisu, praní záclon a závěsů, čistění koberců, čalounění a mytí oken pro komerční, školské, průmyslové i soukromé objekty. Úklidové práce a vlastní úklid jsou prováděny ve všech soukromých a veřejných objektech (např. byty, kanceláře, školy, administrativní budovy, zdravotnická zařízení apod.).


Správa nemovitostí - Praha a okolí

Správa nemovitostí - Praha a okolí

Zajišťujeme tyto služby: kompletní správa a údržba nemovitostí, správa a údržba objektů a bytových jednotek včetně zajištění a odstranění technických závad, pravidelné údržby, revizní činnosti a vedení účetnictví.


Prodej a návrhy nábytku a interiérových doplňků najdete na www.nabytekds.cz