Dodávka a pokládka podlah - Praha a okolí

Podlahářské práce

Každý projekt dodávky a pokládky podlah navrhneme na základě praktického využití podlahy a na základě estetických požadavků klienta.

Dodávka podlah

Dodávku podlah zajistíme od kvalitních a praxí prověřených výrobců nebo přímo dle Vašeho požadavku. Projekt výběru podlahy s klientem konzultujeme, abychom si byly jistí, že Vám bude dodáno přesně to, co očekáváte a co je pro Vás vhodné. Spolupracujeme výhradně s praxí ověřenými výrobci podlah a podlahových krytin, a proto garantujeme kvalitu dodané podlahy. Z praxe od roku 1992 sledujeme technologický vývoj podlah a spolupracujeme s výrobci, u kterých si můžeme být jistí, že vyrábějí kvalitní podlahy a podlahové krytiny a při jejich výrobě jsou šetrní k životnímu prostředí.

Firma Dodavatelský servis, s.r.o. dodá podlahu nejenom do bytů, ale i do kancelářských, školských, obchodních nebo výrobních prostor. Dodávka podlah firmou Dodavatelský servis s.r.o. je prováděna v souladu s odbornými doporučeními výrobců podlah a podlahových krytin a praktických zkušeností.

Fotky prací - Pokládka podlah
Facebook

Dodávka podlah

Dodáváme pouze kvalitní podlahy a podlahové krytiny od praxí prověřených výrobců, aby podlaha byla přesně dle Vašich představ a nároků.

Pokládka podlahy

Pokládka podlah a podlahových krytin je prováděna odbornými a vyškolenými pracovníky s několikaletou praxí. Při pokládce podlah dbáme na doporučení výrobce podlahové krytiny a čerpáme s praktických zkušeností s pokládkou podlah a podlahových krytin od roku 1992. Nabízíme zátěžové i bytové koberce, různé druhy PVC i linolea (vinylové podlahy). Nabídka podlahových materiálů je velmi široká a na požádání vám rádi poskytneme veškeré vzorníky podlah a podlahových krytin a ochotně doporučíme nejvhodnější řešení za rozumnou cenu. V případě potřeby provedeme stržení starých podlah nebo podlahových krytin a zajistíme jejich likvidaci. Nerovné podlahy upravíme samonivelačními stěrkami.

Pokládka podlahy

Ochotně doporučíme nejvhodnější řešení pokládky podlahy. V případě potřeby provedeme stržení a ekologickou likvidaci starých podlah nebo podlahových krytin. Nerovné podlahy upravíme samonivelačními stěrkami. Poradíme jak nejlépe udržovat novou podlahu, aby sloužila co nejdéle. Pokládka podlah - víme jak.

Ceník podlahářských prací


Kontaktujte nás

Pomocí tohoto formuláře nám můžete zanechat nějaký vzkaz, případně nás můžete kontaktovat přímo.

jméno

url

kontakt

datum

vzkaz

text

Další naše služby

Malířské práce, Úklidové práce, Správa nemovitostí